Bez kategorii

Tashka na Festiwalu”Polska od kuchni”


Już w najbliższy weekend, 21 i 22 września, spotkacie nas na targach „Polska od kuchni”.

Skosztuj tego, czego jeszcze nie znasz, rozgość się i rozsmakuj w wyszukanym charakterze naszej polskiej tożsamości kulinarnej. Daj się zaprosić na wyjątkowy Festiwal Kulinarny.

Już 21 i 22 września zaprezentujemy Wam „ Polskę Od Kuchni”, czyli od strony smaków, zapachów i wyjątkowych lokalnych potraw. Razem odkryjemy zasady zdrowego odżywiania i będziemy pielęgnować polskie tradycje. Będziemy promować i popularne, i nieznane produkty oraz zaprezentujemy ich wykorzystanie podczas warsztatów i pokazów kulinarnych LIVE COOKING – każdy będzie miał możliwość obserwować proces przygotowania wyśmienitych potraw, a później skosztować ich wspaniałego smaku.
Pokazy kulinarne odbywać się będą na dużej otwartej przestrzeni – Plaży Wilanów.

Festiwal „Polska Od Kuchni” to nie tylko zdrowe, lokalne produkty i ich gotowanie, to także edukacja, jak w odpowiedzialny sposób korzystać w gospodarstwie domowym z energii i wody. To również szerzenie idei zero waste poprzez rozsądne gospodarowanie żywością i zakupami. Dlatego podczas festiwalu przeprowadzimy panele dyskusyjne z historykami i ekspertami w dziedzinie gotowania, jak również z ekologii i recyklingu.
_______________________________________________________