„Mój teatr jest tam gdzie ja" to interaktywny spektakl stworzony z myślą o małym ale także większym widzu, opowiadający o sile marzeń.

Główna bohaterka Joanna, kelnerka z potrzeby, artystka z wyboru, wciąga przybyłych gości w swój tajny plan – przy ich współudziale chce namówić właściciela kawiarni – Krzysztofa aby otworzył w kawiarni teatr i... występował razem z nią. W tym celu przebiera się i wymyśla historie, do których odgrywania namawia Krzysztofa.

Na oczach widzów ze zwykłych, kawiarnianych rzeczy tworzony jest świat teatru – łyżka staje się gryzącą wszystkich Hanią, obrus – sceniczną kotarą czy kredens, przedszkolem z krzyczącymi filiżankami-dziećmi. Widzowie siedząc przy kawiarnianych stolikach stają się współtwórcami spektaklu – śpiewają piosenki, dopowiadają historie, biorą nawet udział w cyrkowej paradzie. Wszystko jest tu możliwe! 

Spektakl to opowiedziana z dużą dozą humoru historia o sile jaka w Nas drzemie – jeżeli chcemy coś zrobić, naprawdę możemy wszystko! Nie ważne gdzie, jak i z czego – marzenia można spełniać wszędzie i zawsze!

Wiek : 5+
Czas trwania: ok. 65 min

Tekst : Maria Wojtyszko
Teksty piosenek: Magdalena Młynarczyk
Reżyseria i adaptacja: Magdalena Młynarczyk
Scenografia i kostiumy: Katarzyna Kucharska
Muzyka: Magdalena Gorwa
Występują:
Joanna: Julia Bochenek
Krzysztof: Krzysztof Prygiel/ Maciej Łabaz
Dźwięk: Wojciech Karwacki
Światło: Damian Pawella, Bartosz Srebrzyński
Zdjęcia: Maciej Zakrzewski
Plakat/grafika: Robert Romanowicz