Targi, Warsztaty

Tashka na 5. Targach Książki Kulinarnej

W weekend 7-8 października będziemy na 5. Targach Książki Kulinarnej!

Podczas targów zaprezentujemy naszą czytelniczą nowość – premierę książki „A niech to Gęś kopnie” Marty Guśniowskiej z pięknymi ilustracjami Roberta Romanowicza.

Premiera będzie połączona z rewelacyjnymi WARSZTATAMI dla najmłodszych pod hasłem „Nie taka Gęś zwykła…”.

Wszystkie dzieciaki zapraszamy na targową sobotę i niedzielę w godzinach 12-15.00!

Jeśli chcecie przekonać się jak nieco gapowata Gęś, której trudno nie polubić, radzi sobie z otaczającym światem i dlaczego jest absolutnie niezwykłą Gęsią, to musicie wpaść do Tashki na TKK. Książka jest przeniknięta wyśmienitym humorem i lekkością mówienia o trudnych sprawach. Jest to lektura obowiązkowa dla każdego, komu wydaje się, że w literaturze dla dzieci istnieją granice i bariery. Brzmi ciekawie, prawda?

5. edycja Targów Książki Kulinarnej odbędzie się w weekend 7-8 października w restauracji Qa na warszawskim Jazdowie i połączona będzie z jubileuszem 25-lecia Qchni Artystycznej. Na targi i wydarzenia towarzyszące zaprasza restauratorka i autorka książek Marta Gessler.  Targi Książki Kulinarnej to wydarzenie, które jest organizowane przez Martę Gessler, znaną i cenioną polską restauratorkę, autorkę felietonów, książek, projektantkę ogrodów, właścicielkę warszawskiej restauracji Qchnia Artystyczna w warszawskim Zamku Ujazdowskim i kwiaciarni Warsztat Woni.