miejsca, Targi, Warsztaty

TASHKA na Ogólnopolskich Targach Mody Niezależnej!

Moda niezależna… czyli właściwie jaka? Unikalne wzornictwo, kreatywność, dbałość o detale i projekty tworzone w krótkich seriach – tym wyróżniają się niezależne polskie marki modowe. W dniach 9-11 lutego najzdolniejsi młodzi projektanci zaprezentują swoje kolekcje podczas OGÓLNOPOLSKICH TARGÓW MODY NIEZALEŻNEJ POLSKA SZAFA w Galerii Łomianki. Dla rodziców to okazja do upolowania wyjątkowego modowego „dzieła sztuki”, a dla dzieci możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych warsztatach.

Na Targach Mody Niezależnej – Polska Szafa,  będzie można spotkać Wydawnictwo TASHKA – połączymy dwa pozornie sprzeczne ze sobą elementy – czyli modę i naszą Gęś 🙂

Jak się bowiem okazuje w wydawnictwie TASHKA wszystko jest możliwe, a bohaterka książki „A niech to Gęś kopnie” jest już tak słynna, że faktycznie wyskakuje i z szaf i z lodówek! Tym razem najsłynniejsza polska Gęś wystąpi na warsztatach wydawnictwa TASHKA, podczas których każdy uczestnik będzie mógł stworzyć własną kukiełkę – Gęś na patyku. Z pomocą wycinanek, bibuły, kokardek i kleju będziecie mogli stworzyć gęś w najmodniejszej odsłonie!

 

 

Kiedy: 9, 10 i 11 lutego, w godzinach 12-14
Zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku 4-10 lat.