miejsca, Targi, Warsztaty

TASHKA na Targach Flower & Local Market

TASHKA odpowiada: „Co z tą wiosną?”
W tym roku bohaterowie książek Tashki mówią jednogłośnie w imieniu nas wszystkich, i pytają: „Co z tą wiosną?!”. Ale na szczęście nie tylko pytają, bo również odpowiadają – „wiosna jest w najbliższy weekend, w Hali Gwardii w Warszawie na Targach Flower & Local Market”.

W weekend 10 i 11 marca w Hali Gwardii animatorzy wydawnictwa Tashka, a także Gęś, bohaterka bestsellera Marty Guśniowskiej oraz Misza i Grisza będą oficjalnie rozpoczynać wiosnę. Wszystkich chętnych zapraszają na wspólne warsztaty, podczas których będzie można samodzielnie stworzyć kukiełki Gęsi, Miszy i Griszy, ale także wszystkich atrybutów wiosny!
Będzie kreatywnie, kolorowo, kwieciście, wycinankowo i brokatowo! A do tego wszystkich miłośników książek zapraszamy na stoisko wydawnictwa, które rozkwitnie nowościami czytelniczymi i
nie tylko!

Targi Flower & Local Market to nowy cykl targów, na których zakupicie rośliny, sukulenty, kaktusy, kwiaty cięte oraz roślinne dekoracje. A do tego wszystko, co do roślin potrzebne, czyli doniczki oraz akcesoria do pielęgnacji. Oprócz tego polski design, elementy do wyposażenia domu, sztuka, naturalne kosmetyki (również roślinne), gadżety, książki, ale też akcesoria modowe.