miejsca, Targi, Warsztaty

TASHKA na Targach Slow Weekend!

Już 9 i 10 grudnia odbędzie się 8. edycja Slow Weekend – największych targów lifestylowych w Polsce. Wydarzenie będzie miało miejsce w halach przy Mińskiej 65 w Warszawie, a towarzyszyć będzie mu hasło #KupujLepszePrezenty.

Na Targach będzie można kupić nasze książki, a także wziąć udział w warsztatach opartych na książce „A niech to Gęś kopnie” Marty Guśniowskiej.

Tegoroczne targi Slow Weekend zgromadzą ponad 350 wystawców z całej Polski, oferujących autorską modę i akcesoria, wzornictwo, naturalne kosmetyki i lokalne produkty. Podczas targów odbędą się także wydarzenia towarzyszące, takie jak targ spożywczy, warsztaty kulinarne Kuchni+ z Marietą Marecką księgarnia, targ winyli oraz targ konopny Kanaba Fair. Hale targowe zostaną podzielone na strefy: Moda i akcesoria, strefa Męska, strefa Ciało, strefa Design, strefa Zwierzaka oraz Slow Food. Dla najmłodszych organizatorzy zaaranżowali oddzielną salę kinową, w której pod okiem fundacji Family For Family obejrzą najlepsze bajki.

Slow Weekend to aż dwa dni na bezstresowe zakupy prezentów, oderwanie się od codzienności i spędzenie całego dnia ze znajomymi i rodziną. W sąsiedztwie części slow foodowej powstanie strefa chilloutu z leżakami i relaksującą muzyką, którą zapewni partner wydarzenia Radio ChilliZet.

 

To wszystko już 9 i 10 grudnia w Warszawie na Mińskiej 65 w rytmie slow i zgodnie z mottem targów: #KupujLepszePrezenty

Targi Slow Weekend #8 – Święta!

Kiedy: 9 i 10 grudnia 2017 r.

Gdzie: Mińska 65

Godziny otwarcia: 11.00 – 19.00

Wstęp na wydarzenie bezpłatny.