Targi, Warsztaty

Warsztaty na Dzień Kobiet na TARGACH ZABAWEK

Znasz marzenia? Złóż życzenia! Wydawnictwo TASHKA zaprasza wszystkie dzieci – dziewczynki i chłopców – na warsztaty tworzenia wyjątkowych kartek z okazji Dnia Kobiet podczas TARGÓW ZABAWEK i designu.

Mama, dorosła siostra, babcia, ciocia, pani w przedszkolu… Czy wiesz, jakie mają marzenia? Stwórz wyjątkową kartkę z życzeniami, by się spełniły! Możesz je opisać lub pokazać: narysować, wyciąć i nakleić…
Jeśli nie wiesz, o czym marzą, pomyśl, co sprawiłoby im wielką radość. Lot balonem, nowa książka, daleka podróż, naukowe odkrycie, a może filiżanka kawy? Wykonaj samodzielnie i podaruj na Dzień Kobiet laurkę z dobrymi życzeniami dla osoby, którą kochasz, lubisz albo podziwiasz.

Warsztaty odbędą się podczas piątej, zimowe edycji TARGÓW ZABAWEK i designu dla dzieci. To cykliczne wydarzenie umożliwia dostęp do oryginalnych, na co dzień niedostępnych w sklepach rzeczy dla najmłodszych. Prezentowane są na nich przedmioty jedyne w swoim rodzaju, najlepszej jakości, sygnowane przez lokalne marki, wykonane z bezpiecznych materiałów.

Wydawnictwo TASHKA proponuje wartościową literaturę dla dzieci, niepowtarzalne zabawki i aktywizację najmłodszych poprzez twórcze warsztaty.

TARGI ZABAWEK i designu dla dzieci
Warszawa, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
26 lutego 2017 r. (niedziela), godz. 11.00-18.00